Naše nabídka

Klub REVELL


Staňte se členem Klubu REVELL a získejte slevu 5 % na nákup zboží v našem e-shopu a řadu dalších výhod!!!
Proč platit více, když nemusíte? Je to jednoduché! Stačí se pouze zaregistrovat na revellonline.cz a zakliknout při registraci „Chci být členem klubu“. Vyplněním krátkého dotazníku navíc získáte přístup přesně k těm informacím, o které máte zájem. Členství v Klubu REVELL je zcela zdarma, bez závazků a lze jej kdykoli zrušit.

- Získáte slevu 5 % na nákup zboží v našem e-shopu
- Informace o aktuálních novinkách, slevách a akčních nabídkách budete mít vždy jako první
- Budeme Vám zasílat přesně ty informace, o které máte zájem
- Budete moci využít akcí, které pro členy klubu REVELL připravujeme

Sleva 5 %
Již od registrace máte automaticky slevu 5 % z maloobchodních cen zboží při nákupu v našem e-shopu.
Pozor! Při první objednávce se budou ceny zobrazovat bez slevy. O skutečné výši cen budete informováni e-mailem po zpracování objednávky. Při každém dalším nákupu se Vám již budou zobrazovat ceny se slevou 5 %.
Společnost CORFIX si vyhrazuje právo určit výrobky, na které se vztahuje sleva 5 % pro členy Klubu REVELL.

Informace o aktuálních novinkách, slevách a akčních nabídkách
Budeme Vám zasílat newslettery o všech novinkách, slevách a akčních nabídkách, které připravujeme. Žádná informace už Vám neunikne a dokonce ji získáte jako jedni z prvních.
Členstvím v Klubu REVELL potvrzujete, že souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů s aktuálními informacemi na zadaný e-mail. Bez Vašeho souhlasu není členství platné.

Pouze informace, o které máte zájem
Můžete si vybrat, o kterých produktech chcete dostávat aktuální informace.
V případě, že máte zájem být informováni pouze o části našeho sortimentu, vyplňte při registraci krátký dotazník a my Vám budeme zasílat pouze newslettery, které Vás budou zajímat. Do Vaší e-mailové schránky tak budou chodit pouze informace, které chcete.

Speciální akce pro členy Klubu REVELL
Jako člen Klubu REVELL budete moci využívat naše akce, nakupovat s limitovanými slevami nebo získávat jednorázové speciální odměny, které pro členy Klubu REVELL připravujeme. O aktuálních výhodách budete vždy včas informováni prostřednictvím e-mailové zprávy.

Přidejte se k nám, staňte se členem Klubu REVELL!


Vaše nápady a připomínky ke Klubu REVELL posílejte na e-mail: klub@corfix.cz.

Pokud budete chtít své členství v Klubu REVELL zrušit, stačí na našem e-shopu v nabídce Upravit účet odkliknout „Chci být členem klubu“ nebo nám napište e-mail na adresu klub@corfix.cz.
Doporučujeme